Ślubowanie Klas Pierwszych

17 października przed pocztem flagowym pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami. Zanim jednak maluchy zostały przyjęte do grona społeczności szkolnej musiały przedstawić to, czego już się w szkole nauczyły. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście: Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz, wizytator Kuratorium Oświaty Delegatura w Ełku Anna Krysztopa, Naczelnik Wydziału Edukacji Małgorzata Pikus, inspektor Wydziału Edukacji Urszula Dobrowolska oraz Przewodnicząca Rady Szkoły Ewa Kratyńska Następnie przyszedł czas na prezenty, upominki, pamiątkowe zdjęcia i słodki poczęstunek.