Mały Mistrz

W roku szkolnym 2016/2017 klasa II D i III D wraz z wychowawczyniami i nauczycielami wychowania fizycznego kontynuują trzyletni ogólnopolski program „MAŁY MISTRZ”. W tym roku do programu przyłączyła się klasa I B wraz z wychowawczynią p. Grażyną Strzyżewską i nauczycielem wychowania fizycznego p. Andrzejem Dadurą. Głównym celem programu jest rozwijanie sprawności fizycznej i umiejętności ruchowych uczniów klas I – III  oraz promowanie nowych, atrakcyjnych form zajęć zgodnych z nową podstawą programową. Uczniowie w czasie  zajęć  prowadzonych przez dwóch nauczycieli poznają różnorodne formy aktywności i rozwijają swoją sprawność fizyczną. Za opanowanie nowych umiejętności i sprawności uczniowie otrzymują naklejki do swojej legitymacji.

Klasa IIID w tym roku szkolnym może pochwalić się kolejnymi sukcesami. Wszyscy bardzo sumiennie ćwiczą na lekcjach wychowania fizycznego i co najważniejsze mają z tego powodu wiele radości. Do swojej legitymacji uczniowie otrzymali kolejne naklejki za sprawność piłkarza nożnego, badmintonisty i saneczkarza.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy samych sportowych sukcesów!