Szkoła Odkrywców Talentów

W tym roku szkolnym staramy się utrzymać tytuł Szkoła Odkrywców Talentów i nadal być obecni na ogólnopolskiej mapie Szkół Odkrywców Talentów. Celem podejmowanych działań jest stymulowanie wszechstronnego rozwoju uczniów, pogłębianie ich pasji i uzdolnień, poszerzenie wiedzy i umiejętności dzieci z różnych dziedzin nauki, sztuki i życia społecznego, rozwijanie wyobraźni, logicznego myślenia, kreatywności, wyobraźni, uzdolnień sportowych i literackich.  Dla podkreślenia wagi tytułu przyznawanego przez  Dyrektora Ośrodka Rozwoju Edukacji Samorząd Uczniowski zaplanował nowy konkurs dla młodzieży o nazwie: Mam talent. Odbędą się też: Święto Nauki i Pokaz Młodych Talentów w ramach obchodów Festynu Rodzinnego. Wyróżniający się uczniowie reprezentują barwy szkoły na zajęciach warsztatowych, konkursach przedmiotowych, literackich, czytelniczych, sportowych i plastycznych. Z niecierpliwością czekamy na wyniki!