Granice obwodu Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Ełku

(Uchwała Rady Miasta Ełku z dnia 24 kwietnia 2019 roku)

Piękna ( numery parzyste od 14 do końca ulicy), J. Kilińskiego ( numery parzyste od 44 do końca ulicy ), Towarowa, Rumiankowa, Jagodowa, Wrzosowa, Konwaliowa, Poziomkowa, Sasankowa, Malinowa, Krzemowa, Miedziana, Stalowa, Strefowa, Srebrna, Robotnicza, Żelazna, Złota, Ciepła, Dojazdowa, Handlowa, Okrężna, Przytorowa, Przemysłowa (od ulicy Krzemowej do ronda przy ulicy J. Kilińskiego ), Kolejowa, Garbarska, Skórzana, Wczasowa, Sielska, Letniskowa, Jasna, Pogodna, Krótka, Sosnowa, Lipowa, Dębowa, Leśna, Świerkowa, Grajewska, Intermat, Szyszkowa, Księdza Jerzego Popiełuszki, Mariampolska, Kardynała S. Wyszyńskiego, Jeziorna, Jana Pawła II (numery nieparzyste od 1 do 15A i parzyste od 2 do 22), Brata Jana Jakubczaka, Św. Jana Bosko, Matki Teresy z Kalkuty (numery parzyste)

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji do publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez miasto Ełk na rok szkolny 2024/2025 znajdą Państwo na stronie  BIP Urzędu Miasta Ełku