DUŻA SALA GIMNASTYCZNA  i  BOISKO

Szkolna sala gimnastyczna (o wymiarach 42m x 17m) zawiera pełnowymiarowe boisko do gry w piłkę ręczną, wyposażone w tablicę elektroniczną i daje możliwość uprawiania wszystkich gier zespołowych.

Do kompleksu należy jeszcze: sala judo, sala do gimnastyki korekcyjnej, zestaw siłowy Atlas, szatnie, natryski.

Na sali, oprócz właściwych lekcji, prowadzone są zajęcia w sekcjach sportowych dla uczniów i pracowników, gimnastyka korekcyjna. Dzięki wspaniałym warunkom w szkole istnieją klasy sportowe.

Boisko

Boisko szkolne w pełni wykorzystuje naturalne położenie nad brzegiem jeziora. Na płycie boiska znajdują się:

dwa boiska do gry w piłkę ręczną, boisko do gry w koszykówkę, boisko do gry w piłkę siatkową, pełnowymiarowe boisko do gry w piłkę nożną, kompleks lekkoatletyczny – bieżnie, skocznie.