Absolwenci z roku szkolnego:

 

2014/2015 - zdjęcia

KLASA VI A wychowawca Lucyna Sobczak

Bochenek Mateusz, Budzińska Dominika Ewa, Dzięgielewska Julia, Gutowska Maja Kamila, Gutowski Jakub, Hermanowski Bartosz, Kalinowska Gabriela Zofia, Kiluk Victoria, Kurczak Wiktor Mikołaj, Łysenko Daria, Moryc Patryk, Ostapkowicz Jakub, Rogowska Kinga, Sadowski Marcin Piotr, Senator Julia, Sobota Kacper, Sparzak Amelia, Szczuka Kacper, Szulgo Katarzyna

KLASA VI B wychowawca Marta Topolska

Balcerek Michał, Czapliński Szymon, D±browski Kacper, D±browski Patryk Dariusz, Dmowski Marcin Mateusz, Dudyński Tomasz, Dulińska Aleksandra, Filewicz Patryk, Galicki Paweł, Hanulak Kacper, Jenczelewski Igor, Kisielewska Patrycja, Kozakiewicz Natalia, Leszczyńska Karolina, Łojewski Ernest, Malinowski Bartosz, Parafiniuk Arkadiusz, Penk Gracjan Eryk, Prymaka Sandra, Sobierajski Kacper, Soroka Paulina Stefania, Steckiewicz Rafał, Szulewska Natalia, ¦widerska Weronika, Wodnicka Ewelina, Wyrwas Ewa, Zachariasz Magdalena, Zawistowski Michał, Zyskowski Mateusz

KLASA VI C wychowawca Bożenna Podlaska

Adamiec Kacper, Balcerek Rafał, Cwalina Klaudia, Doliwa Wiktoria, Duenas Flores Miguel Mateusz, Grzyb Nataniel Damian, Jankowska Agnieszka, Kryspin Katarzyna Helena, Kuczyńska Zuzanna, Milewska Monika, Mrugalski Jakub, Odolecki Dawid Patryk, Ostrzycka Natalia, Pieńkowski Norbert, Piętka Sara, Podczaska Julia, Reska Gabriela Oliwia, Rowińska Aleksandra, Sawicki Kamil, Tyszkiewicz Kacper, Urynowicz Mikołaj Kacper, Wanielewska Izabela, Ziółkowska Magdalena, Żywulska Paulina

 

2013/2014 - zdjęcia

KLASA VI A wychowawca Mariola Młodzianowska

Bińczak Jan, Budziński Szymon, Daszuta Karol, Derdzińska Aleksandra, Dzięgielewska Weronika, Górski Wojciech, Kilczewska Magda, Kopycińska Marta, Kosiak Mateusz, Kosmala Dawid, Łukowski Jakub, Moldenhower Monika, Myszka Adam, Osiecki Mikołaj, Studzińska Julia Lidia, Szel±g Gracjan, Walczak Patrycja, Zawistowska Marta, Zrajkowski Karol

KLASA VI B wychowawca Katarzyna U¶ciłowicz

Banel Gabriela Angelika, Bardowski Jakub, Biłda Jolanta, Błyszczek Cezary, Ciszewska Sara Karolina, Cybula Ewa, Dzięgielewska Izabela, G±siorowski Jakub, Jankowski Jakub, Karwowska Kamila, Kaszkiel Natalia, Kłosek Jakub, KuĽma Natalia, Łochowski Jakub, Minkiewicz Zuzanna, Moroz Hubert, Pi±tek Przemysław Gabriel, Prosiński Dawid, Rozmus Oktawia, Sadowski Maciej, Siemiończyk Bartosz, Supeło Aleksandra Patrycja, Szumska Julia Ewa, U¶ciłowicz Robert Jan, Zagórska Patrycja, Zaniewski Michał, Ciaja Wiktoria, Filipowicz Wiktoria, Ignatowicz Edyta

KLASA VI C wychowawca Maria Wyłuda

Baklarz Filip Mateusz, Bujnowski Piotr, Chro¶cielewski Dawid, Duras Wiktoria, Garlicka Martyna Angelika, G±sowska Karolina Anna, Gejzler Łukasz, Górski Cezary, Gudalewska Klaudia, Gutowska Wiktoria, Jankowski Adam Stanisław, Janonis Piotr, Karwowska Kamila, Kowalczyk Nikola, Kuciński Konrad, Mikiewicz Maksymilian, Mikita Julia Natalia, Sienkiewicz Natalia, Stańczuk Oliwia, Stańczuk Oliwier, Szymanowska Urszula, Wierzbińska Mirella Anna, Wojtkielewicz Mateusz, Wroczyńska Aneta, Flakowski Maciej Wojciech, Hanulak Jakub, Maziukiewicz Bartłomiej, Wasilewski Dominik, Wroczyńska Julita, Zachariasz Krzysztof

 

2012/2013 - zdjęcia

klasa VI A  wychowawca   Joanna Przyborowska

Baranowska Weronika , Cwalina Zuzanna, Danieluk Sebastian, Fl±d Weronika, Główka Paulina,  Grajewski Patryk,  Kowalewski   Piotr,  Łostowska Karolina, Łowicka Wiktoria, Milewska Natalia, Ożarek  Michał, Papuga  Sandra,  Pięta    Piotr,  PlakBartłomiej Mikołaj,  Strykowski Paweł,  Rafałowski Paweł,  Szulgo Piotr,   Żuk Ewelina,  Żurawska Paulina

klasa VI B  wychowawca   Bogna Korf

Adamski Piotr, Chojnowska Weronika,  Chrzanowska Patrycja,  Guz Wiktoria Klaudia,  Jakubczyk Aleksandra, Jasiński Kacper Piotr,  Kalinowska  Paulina,  Karbowska Julia,  Karpiński Kamil,  Kumkowski Kamil,  KuĽnicki Filip,  Łapa Gustaw Wilhelm,  Olechnowicz Michał,  Oleksiej Katarzyna, Siemiończyk Paulina,  Sobolewski Karol,  Stankiewicz Jakub,  Tołoczko Przemysław,  Wi¶niewski Hubert,  Wróbel Natalia,  Zolnik Karolina

klasa VI C  wychowawca    Małgorzata Jabłońska

Adamajtys Natalia,  Cieciuch Natalia, Domurat Maksymilian, G±towska Klaudia, Grenda Przemysław, Kartaszow Kinga,  Kilczewski Michał,  Krom Weronika,  Kulbacki Jakub,  Kurzynowski Bartosz, Makuch Michał,  Miklasz Kacper,  Murawski Paweł,  Penk Aleksandra,  Rowińska  Karolina, Staniszewski Michał Mariusz,  Surynt Wiktoria,  Sztejter Rafał,  Szymczyk Karolina,  Węgrzynowicz Rafał,  Ziemkiewicz Aleksandra

klasa VI D  wychowawca   Urszula Wysocka

Bałabuch Kinga,  Bujnowski Arkadiusz,  Bunkowska Lucyna Patrycja,  Charko Magdalena,  Cybulski Stanisław,  Denert Klaudia,  Jackowska Dominika,  Jakubczel Aleksandra,  Kokoszkiewicz      Michał, Kozłowski Maciej,  Krzykwa Kinga Patrycja,  Liszewski  Michał,  Malinowski Jakub,  Marcińczyk Dominika, Misztal Jakub,  Pietruszewska Patrycja,  Piktel Wiktoria,  Poniatowska Weronika, Skarzyński Krzysztof,  Tarantowicz Szymon,  Wieczorek Filip,  Wroczyński Daniel,  Zawistowski Rafał

 

2011/2012 - zdjęcia

klasa VI A wychowawca Lucyna Sobczak

Augustyn  Arkadiusz, Czajkowska Anna Maria, Dudyńska Aleksandra, Fr±ckiewicz Zuzanna, Juszkiewicz Michał, Klejno Przemysław, Loch Kamila, Lubieniecka Karolina, Malinowski Kamil, Marchel Jan, Mużyło Klaudia, Pazdej Karolina, Steckiewicz Szymon Jan, Subota Patrycja Anna, Wieczorek Weronika, Zambrowski Bartosz, Zyskowski Kacper, Żurawska Natalia

klasa VI B wychowawca Bożenna Podlaska

Baran Klaudia, Cichecka Patrycja Klaudia, Domaradzka Nikol, Gardocka Natalia, G±siorowski Maciej, Gę¶licki Dawid, Kaczyński Adrian, Kalinowski Mateusz, Kuczyński Jakub, Litwicki Sebastian, Łaban Łukasz, Łukuć Karolina, Malinowski Norbert, Muczyńska Eliza, Myszka Nikolina, Skutnik Magdalena, Stryjewski Mateusz, Stypułkowska Weronika, Sydor Krzysztof, Szel±g Jakub, Tumiel Anna, Tumiel Ewa, Wysocki Mateusz, Zamojska Wiktoria Anna, Żuryński Hubert

klasa VI C wychowawca Anna Strzała

Adamiec Julia Patrycja, Boryczko Michał, Czaplińska Aleksandra, Czyżewska Barbara, Dzięgielewski Mateusz, Halicka Anita, Jędrych Kamila, Kozikowski Adrian, Kozłowski Paweł, Kulikowski Michał, Kwiatkowska Michalina, Kwiatkowska Urszula, Lebiedziński Sławomir Jan, Lewandowski Jan Daniel, Pieńkowska Wiktoria, Rowiński Patryk, Ryczko Nikola, Sitkowska Aleksandra, Sparzak Jakub, Szarnecka Angelika, U¶ciłowicz Karolina Maria, Wiszowaty Patryk

klasa VI D wychowawca Magdalena Kilikowska

D±browski Adam, Forsow Alicja, Forsow Mikołaj, Hryń Aleksandra, Imko Maciej, Kalinowski Przemysław, Karwowska Kinga, Kiryłło Kacper, Kondratowicz Michalina, Kowalewska Adrianna, Kulenko Monika, Lenartowicz Marek Paweł, Łochowska Natalia, Łukasiewicz Agnieszka, Niecikowski Szymon, Prusinowska Julita, Sędziak Szymon, Smolińska Natalia, Sobota Jakub, Tomaszewska Justyna, Wojciechowska Magda, Ziółkowska Sandra, Zyskowska Paulina

 

2010/2011 - zdjęcia

klasa VI A wychowawca Mariola Młodzianowska

Bezubik Jakub, Bobrowski Jakub, Brzózka Sandra, Dzięgielewska Agnieszka, Gienieczko Mateusz, Kamińska Klaudia Angelika, Kratyńska Julita, Kucharski Paweł, Kurcewicz Cezary, Laur Tomasz Norbert, Mroziewska Paulina, Orchowska Gabriela, Puczydłowski Patryk, Radziewicz Anna, Sobolewska Patrycja, Szwarczewski Piotr, Tarasewicz Urszula, Tuczyńska Anastazja, Wojewódzka Natalia

klasa VI B wychowawca Katarzyna U¶ciłowicz

Bogurska Ewelina, Brogowska Klaudia, Betlińska Karolina, Eliasz Alicja, Fiedorowicz Przemysław, Galicki Tomasz Jan, Grzesik Joanna, Karpiński Patryk, Kokoszka Anna, Kolęda Ewa, Konopka Emilia, Kierklo Patrycja, Kozakiewicz Dawid, Piekarowicz Anna, Reska Krystian Łukasz, Różański Maciej, Rusiecka Karolina, Tarasiuk Urszula, Segień Martyna, Urbańczyk Joanna, Walo Dominika, Wiszniewska Kinga, Wojtkielewicz Adam, Ziółkowska Paula, Złotocha Daniel, Zolnik Adrian

klasa VI C wychowawca Maria Wyłuda

Burgraf Daniel, Chojnowski Jakub, Dymek Sandra, Doliwa Patryk, Dębiński Mateusz, Filipowicz Magdalena, Grabowski Kamil, Kostrzycka Klaudia, Kozłowski Rafał, Kręcicka Patrycja Aleksandra, Królik Jakub, Królik Łukasz, Kozikowska Aleksandra, Kurzynowska Nicol, Kmicińska Julita, Kmicińska Daria, Paczuszka Kuba Marcin, Penk Mateusz, Przyborowski Marcin, Sutkowski Bartosz, Szypulski Adrian, ¦widerski Mateusz, Trzaskowski Damian

 

2009/2010 - zdjęcia

klasa VI A wychowawca Małgorzata Jabłońska

Chołko Michał, Doliwa Szymon, Gajko Magdalena, Dużewska Martyna, Harasiuk Adrian, Harasiuk Paulina, Hołdyk Tomasz, Kiryłło Karol, Kwiatkowski Maciej, Oddana Katarzyna Angelika, Olchanowska Klaudia, Plesiuk Anita, Sieradzki Bartłomiej Jerzy, ¦widerska Patrycja, Tyszka Paulina, Urban Patrycja, Wi±zowaty Damian.

klasa VI B wychowawca Edyta Cie¶lukowska

Adamiec Kamil, Andziak Mateusz, Basile Salvatore Napoleon, Bobrowska Paulina, Bogdan Karol, Brdy Tomasz, Bystryjewski Krzysztof, Deptuła Karolina, DziurdĽ Daniel, Fajfer Krystian, Ilnicka Weronika, Kalejta  Bartosz Kacper, Kapla Mateusz, Klimaszewski Michał Konopka Kinga, Kwapisz Elżbieta, Moldenhower Kinga, Pianka Norbert, Rosińska Wiktoria, Rafałowska Natalia, Sienkiewicz Karolina, Mosiej Szymon, Wi±zowata Monika.

klasa VI C wychowawca Urszula Wysocka

Brzostowska Adriana, Cimochowska Karolina, Drozdowska Aneta, Fr±cz Adrian, Gołaszewski Bartosz, Górski Adam, Jabłoński Radosław, Kartaszow Krystian, Kopycińska Adriana Aleksandra, Kowalczyk Magdalena, Kurowski Mateusz, Łukaszewicz Olga, Murawski Adam, Oleksy Karolina, Polakowska Roksana, Rudzki Artur, Rutkowski Tomasz, Stasiewicz Radosław, ¦liżewska Monika, Tarantowicz Grzegorz, Zieliński Dominik, Zy¶k Cyprian.

klasa VI D wychowawca Bogna Korf

Bizio Mateusz, Bogusławska Estera, Bogucka Joanna, Dzięgielewski Cezary, Klejno Bartłomiej, Kłapkowski Kamil, Kozłowska Karolina, Kukliński Błażej, Kubicka Natalia, Laszczkowska Julia, Łajewska Dominika. Łapiński Krystian, Miklasz Mateusz, Milewska Patrycja, Poklikajew Konrad, Rybicka Magdalena, Skulimowska Agata, Skutnik Urszula, Sobota  Magdalena, Sztejter Karolina, Szulińska Monika, ¦wieczko Dawid, Tomaszewska Aleksandra, Tyszko Kornel, Wiejak Aleksandra.

2008/2009 - zdjęcia

klasa VI A wychowawca Lucyna Sobczak

Andziak Anita, Banach Bartosz, Barszcz Olga, Bielicki Dawid, Dorf Weronika, Doroszuk Magdalena, Hryń Patryk, Kanclerz Magdalena, Karwowski Patryk, Lebiedzińska Karolina, Litwicka Patrycja, Łobacz Aleksandra, Malinowska Karolina, Olszewska Kinga, Ostrowska Angelika, Rogowski Arkadiusz, Skutnik Kamila, Sznejder Mateusz, Szumski Patryk, Wi¶niewski Przemysław, Zaniewski Wojciech, Zielińska Klaudia, Zrajkowska Aleksandra.

klasa VI B wychowawca Bożenna Podlaska

Bagińska Amanda, Chludziński Radosław, Cwalińska Anna, Działo Sebastian, Imko Michał, Janiszewski Jakub, Kalejta Małgorzata, Karpiński Marek, Kondrat Angelika, Lipiniuk Szymon, Lipińska Weronika, Makowska Natalia, Mikuć Emilia, Muczyński Łukasz, Murawski Mateusz, NiedĽwiecki Jakub, Plak Jędrzej, Rogowski Kamil, Sokołowska Natalia, Stachurzewski Mateusz, Stawarz Michalina, Tarantowicz Bartłomiej, Węgrzynowicz Marta, Wyrzykowski Cezary.

klasa VI C wychowawca Anna Strzała

Baklarz Aleksandra Stefania, Białas Joanna, Cieciuch Hubert, Filipkowska Klaudia, Górska Karolina, Jembrzycki Miłosz, Kiełczewska Klaudia, Kiełczewski Piotr, Koerber Paweł, Kubicki Tomasz Jan, Modzelewska Joanna Justyna, Mrówko Damian, Pachucki Łukasz Damian, Penk Karolina, Sadkowski Arkadiusz Mateusz, Skalski Dawid Kacper, Sparzak Paweł, Szwejser Agnieszka, Szymański Łukasz, Truszczyńska Katarzyna, Wierzbiński Piotr, Wojciechowska Ewa Maria.

2007/2008 - zdjęcia

klasa VI A wychowawca Mariola Młodzianowska

Bielawski Kamil, Borawska Paulina, Borawski Jakub, Chełmiński Bartłomiej, D±browski Łukasz, Dorf Justyna, Dworak Urszula, Gontarski Tomasz, Januszkiewicz Łukasz, Kiełczewska Patrycja, Konopka Artur, Kozłowski Przemysław, Krzesicka Karolina, Łuckiewicz Aleksandra, Mierzejewski Mateusz, Piorunek Natalia, Popko Martyna, Sierputowski Łukasz, Starzyńska Zuzanna, Staszewski Dawid, Wiszowata Natalia, Wiszowaty Daniel, Wi¶niewski Michał, Wi¶niewski Piotr.

klasa VI B wychowawca Joanna Przyborowska, Tomasz Marchel

Bartoszewicz Anna, Bielewicz Izabela, Bogucka Magdalena, Bubienko Maciej, Bugieda Ewelina, Chludziński Artur, Danowska Martyna, Filimonow Maciej, Gołaszewski Hubert, Hyzopska Martyna, Izbicki Adrian, Karanowska Joanna, Karpiński Łukasz, Klepacka Weronika, Konopka Dawid, Kucharska Alicja, Maziukiewicz Marcin, Pachucka Zuzanna, Sieńkowska Michalina, Sieradzki Andrzej, Skowroński Mateusz, Skutnik Dawid, Stasiewicz Paulina, Sulewski Marek, Szczuka Piotr, Szleter Zuzanna, Wasilewska Julita.

klasa VI C wychowawca Katarzyna U¶ciłowicz

Bezubik Joanna, Czaplińska Adrianna, Czarnocki Tomasz, Dębiński Mariusz, Grabowski Maciej, Huszcza Michał, Karpińska Katarzyna, Kondratowicz Martyna, Kosmala Kai, Lipińki Daniel, Matan Paweł, Mikucki Paweł, Milewski Kamil, Odolecka Martyna, Rant Dominik, Reska Karolina, Smyk Benita, ¦widerska Karolina, ¦wierzyński Rafał, Toczyłowska Małgorzata, Tyszka Damian, Wejs Magdalena, Zielińska Ewelina.

klasa VI D wychowawca Magdalena Kilikowska

Arciszewska Aleksandra, Banachowski Przemysław, Boryczko Nikolina, Bućko Michał, Chojnowski Łukasz, Dawidowska Magdalena, Grzeszczyk Łukasz, Jankowski-Mikułowicz Adam, Kołyszko Agnieszka, Kosiński Maciej, Kujawska Noemi, Murawski Michał, Poniatowska Paulina, Popławski Mateusz, Prawdzik Klaudia, Rudzki Przemysław, Rutkowski Robert, Szostak Tomasz, Treska Piotr, Trojanowska Marlena, Tylenda Karol, Winkler Monika, Wojewódzka Weronika, Wysocki Paweł

2006/2007 - zdjęcia

Klasa VI A wychowawca Małgorzata Jabłońska

Balcerek Jakub, Bochniak Natalia, Chmielewski Marcin, Cierpicki Marek, Dueńas Flores  David Beniamin, Filimonow Mateusz, Foltyńska Kinga, Gajko Mateusz, Gibniewska Zuzanna, Gibniewski Kacper, Jabłoński Karol, Jarzębowski Piotr Paweł, Jurski Piotr, Karbowska Kaja, Kopańko Karol, Kosmala Damian, Kretowicz Kamil, Kulbacka Weronika, Kulesza Joanna, Kwiatkowska Marta, Makowska Patrycja, Marciniak Sandra, Piasecka Paulina Ewa, Pruszkowski Paweł, Sobczak Marta, Sobuń Paula, Tylenda Agnieszka, Zaj±czkowski Dawid

Klasa VI B wychowawca Roman Michalak

Chmielewski Andrzej, Czaplińska Natalia, Gołaszewska Klaudia, Górska Justyna, Halicka Patrycja, Jakubowicz Kamil, Juniewicz Bartosz Ireneusz, Kalejta Jakub Wojciech, Karwowski Karol, Kokoszka Żaneta, Konopka Karolina, Lenartowicz Justyna, Łowczyński Przemysław, Łukaszewicz Julita, Mikucki Daniel, Modzelewski Marcin, Murawski Janusz Andrzej, Omielan Wojciech, Pachucki Jakub Sebastian, Przybyszewski Dawid, Rakus Maciej, Szurakowska Ewelina, Walijewska Kamila, Węgrzynowicz Patryk, Żechowicz Dorota

Klasa VI C wychowawca Bogna Korf

Bielewicz Marlena, Borys Paulina, Cżyżewski Kamil Patryk, D±browska Katarzyna, Doroszuk Mateusz, Grudziński Wojciech, Jankowska Marta, Kiełczewski Łukasz, Kuczyński Dawid, Matwiejczyk Henryk, Mierzejewski Rafał, Mucu¶ Martyna, Nasuta Aleksandra, Nowikowski Marcin, Powichrowski Rafał Kacper, Skotnicki Patryk, Sokulski Konrad Jarosław, Soroka Daniel, Surynt Karolina, Szeluga Paulina, Szorc Dawid, Sztejter Radosław, Trojanowski Mateusz

Klasa VI D wychowawca Tomasz Marchel

Arasim Mateusz Janusz, Bobrowski Rafał, Bieńkowska Ewa, Bogusławska Noemi Lidia, Czesnowski Mateusz, D±browski Michał, Gadomer Katarzyna, Grunwald Daniel, Grygo Agnieszka Elżbieta, Jasiński Patryk, Kajewski Łukasz, Koszczuk Mateusz, Królikowski Damian Dawid, Lewandowska Justyna, Mroczkowski Łukasz, Perkowski Mateusz, Tarajda Michał Kazimierz, Trojanowska Żaneta, Tylman Przemysław, Was±g Paweł, Wnorowska Justyna, Wróblewska Kinga

Klasa VI E wychowawca Urszula Wysocka

Bielawski Mateusz, Chodnicka Alicja, Cimochowska Marlena, Deptuła Aleksandra, Durko Weronika Anna, Górzyński Krzysztof, Kotarski Patryk, Kowalewska Paulina Maria, Kozioł Dariusz, Łaciński Jakub, Łapszys Magda, Marzec Justyna, Młodzianowska Anna, Mroziewska Kamila, Piskorz Paulina, Rafało Katarzyna, Rogalska Aleksandra Maria, Rylska Joanna, Surynt Łukasz, Tarasewicz Tomasz, Tomkiel Łukasz Janusz, Walczuk Adam, Wieczorek Adam, Wojewódzki Rafał, Zalewski Marek, Zyskowska Justyna

 

2005/2006 - zdjęcia

Klasa VI a wychowawca Lucyna Sobczak

1. Białas Katarzyna, 2. Bielewicz Patryk, 3. Brzostowska Angelika, 4. Dworak Cezary, 5. Flakowska Daria Anna, 6. Gontarz Magdalna Maria, 7. Kamionowska Julita, 8. Karny Ewa Maria, 9. Kratyńska Aleksandra Sylwia, 10. Kulenko Bartłomiej, 11. Lach Aleksandra, 12. Lutkiewicz Justyna, 13. Paszczyk Karolina, 14. Ramotowska Katarzyna 15. Roszkowska Magdalena, 16. Rzodkiewicz Marta, 17. Sadowska Anna Natalia, 18. Sadowski Marcin, 19. Sawicki Marcin, 20. Smykowska Joanna, 21. Szuchnicki Jakub, 22. Topa Tymoteusz Jan, 23. Zawadzki Piotr, 24. Zembrzuska Justyna, 25. Żywulski Mateusz

Klasa VI b wychowawca Grażyna Abrycka

1. Barancewicz Olga, 2. Bogórska Miriam Monika, 3. Bogucki Andrzej, 4. Chmielewska Aleksandra, 5. Czarniecki Marcin, 6. Dobrzycki Adam, 7. Dolot Daria, 8. Filimonow Magdalena Katarzyna, 9. Giedroyć Katarzyna, 10. Huszcza Katarzyna, 11. Jagielska Justyna, 12. Kadłubowska  Julia, 13. Kowalczyk Michał, 14. Kozłowski Mariusz, 15. Krakowiak Marta, 16. Kundziewicz Urszula, 17. Kwiatkowski Michał, 18. Maziukiewicz Piotr, 19 .Misztal Radosław, 20. Podczaska Aleksandra, 21. Reska Norbert, 22. Skolmowska Ewelina, 23. Sołtys Michalina, 24. Witaszczyk Paulina, 25. Wysocka Joanna, 26. Zaj±c Krzysztof, 27. Zawadzka Magda, 28. Żywalewska Joanna

Klasa VI c wychowawca Roman Michalak

1. Bezubik Agata, 2. Biłda Adam, 3. Butkiewicz Paulina, 4. Czajkowski Adam, 5. Czajkowski Krystian, 6. Czesnowski Dawid, 7. Grabowski Piotr, 8. Kiełbasińska Aleksandra, 9. Kisłowska Justyna, 10. Kozikowska Paulina, 11. Kozłowski Mateusz, 12. Kozłowski Tomasz, 13. Kretowicz Paulina, 14. Lipiniuk Magdalena, 15. Łotowska Klaudia Anna, 16. Łukasiewicz Milena, 17. Miazio Emilia, 18. Misztal Izabela, 19. Ołowiecka Paulina Patrycja, 20. Ostrowski Rafał, 21. Pawełkowski Paweł, 22. Pianka Radosław, 23. Rogańska Dominika, 24, Sobczak Łukasz, 25. Sokulski Przemysław Mariusz, 26. Trojanowska Martyna, 27. Walicka Karolina, 28. Worm Sebastian Mariusz

Klasa VI d wychowawca Piotr Mroziewski

1. Baturo Grzegorz, 2. Baturo Mariusz, 3. Betliński Jakub Kajetan, 4. Borawska Magdalena, 5. Dorszewska Natalia, 6. Gardocki Michał, 7. Górska Wiktoria, 8. Grabowska Joanna, 9. Imko Iwona, 10. Jabłońska Natalia, 11. Jaszkiewicz Emilia, 12. Jembrzycki Szymon, 13. Karczewski Jakub, 14. Kartaszow Monika, 15. Komor Paulina Małgorzata, 16. Kozikowski Krystian Lech, 17. Kozłowska Patrycja, 18. Matwiejczyk Tomasz, 19. Olędzka Natalia, 20. Olszewski Hubert, 21. Pali Ewelina, 22. Pietrzykowska Aleksandra, 23. Pietrzykowska Katarzyna, 24. Polakowski Przemysław, 25. Przekop Kamil, 26. Starzyński Daniel Damian, 27. Stupak Dariusz, 28. Szmagierewski Adam